Portal wiedzy dla kadry kierowniczej


Hotel Ossa ma nowego dyrektora sprzedaży!

Hotel Ossa ma nowego dyrektora sprzedaży!

Stanowisko nowego dyrektora sprzedaży w hotelu Ossa Congress & SPA w Rawie Mazowieckiej objął Michał Bienias. Od chwili obecnej, jego obowiązki będą polegały na zarządzaniu wszystkimi pionami sprzedaży, realizacji strategii marketingowej oraz koordynowaniem działań marketingowych.

Michał BieniasW obszarze sprzedaży i marketingu, Michał Bienias przepracował 12 lat, z czego ostatnie 9 – w branży hotelarskiej. Placówki, w których nowy dyrektor Ossy zdobywał doświadczenie, to m.in. Hotel Accor, CFI Hotel czy Vienna House. Jako kierownik działu sprzedaży, Michał Bienias realizował się zaś w takich hotelach, jak Nowotel Warszawa Centrum, Warsaw Plaza Hotel czy Centrum Szkoleniowe Falenty. Co ciekawe, w Warsaw Plaza Hotel, Bienias był odpowiedzialny za pre-opening. Ponadto pełnił on funkcję dyrektora w Centralnym Biurze Sprzedaży w Warszawie, a także zastępcy dyrektora sprzedaży w sieci CFI Hotels Group na Polskę. Przez okres trzech miesięcy był także dyrektorem odpowiedzialnym za rozwój sprzedaży w Grupie Arche.

Michał Bienias posiada wykształcenie kierunkowe – ukończył zarządzanie i marketing w krakowskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości, a także zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Dodatkowo, Bienias ukończył 18-miesięczny program rozwoju menedżerów hotelarstwa. Organizatorem kursu był Accor Hungary Academy w Budapeszcie. Nowy dyrektor sprzedaży w hotelu Ossa biegle posługuje się językiem angielskim.

Dodaj komentarz