Portal wiedzy dla kadry kierowniczej


Zapraszamy na konferencję dotyczącą zarządzania dokumentacją

Zapraszamy na konferencję dotyczącą zarządzania dokumentacją

W jaki sposób nie utonąć w morzu danych i pośród fal dokumentów? Już teraz warto zapisać się na wrześniową konferencję „Workflow & Document Management Trends”. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona!

W każdej organizacji codziennie tworzy się mnóstwo dokumentów, które krążą po strukturach firmy. Łatwy i szybki dostęp do informacji pozwala usprawnić procesy biznesowe i ułatwia podejmowanie strategicznych decyzji. Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi trendami z zakresu wpływu systemów elektronicznego obiegu dokumentów na optymalizację oraz usprawnienie pracy przedsiębiorstw. Podczas prelekcji zostaną poruszone kwestie związane także z pracą grupową, prawnymi aspektami ochrony informacji, możliwościami wykorzystywania metody workflow.

Wydarzenie jest przeznaczone dla:

  • dyrektorów generalnych i zarządzających,
  • managerów oraz przedsiębiorców,
  • specjalistów IT z zakresu obiegu informacji,
  • pracowników odpowiedzialnych za zarządzanie dokumentacją i informacjami, wdrażanie innowacji czy rozwój firmy.

Konferencja „Workflow & Document Management Trends” odbędzie się 23 września 2015 r. w Warszawie w budynku Golden Floor Plaza (Al. Jerozolimskie 123A ).

Udział w konferencji jest bezpłatny! Obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia.

Dodaj komentarz