Portal wiedzy dla kadry kierowniczej


Manager w przebraniu

Manager w przebraniu

Czy wyobrażaliście sobie, jakby to było, gdybyście mogli przepracować jeden dzień jako szeregowi pracownicy? Z pewnością w każdej firmie znajdą się tacy, którzy w tej roli widzieliby was w tej roli. Już tej jesieni nadejdzie mała zamiana miejsc.

Przedsiębiorca, właściciel firmy lub manager zostaje przebrany i ucharakteryzowany w taki sposób, aby nie poznali go jego podwładni. Następnie zatrudnia się jako pracownik najniższego szczebla. Czy to scenariusz jakiegoś dreszczowca? Na szczęście to tylko nowe reality show, które będzie transmitowane przez TVP w jesiennej ramówce.

Program „Kryptonim Szef” pojawi się na kanale Pierwszym. Jest to polska przeróbka brytyjskiego „Undercover Boss”, w którym to szefowe lub przedstawiciele kadry zarządzającej mogli poznać swoich pracowników z zupełnie innej strony, a także doświadczyć, jak wygląda ich codzienna praca. O całej maskaradzie nie wie nikt, a pracownicy są tylko informowani, że telewizja nagrywa program o ich firmie. Po dniu lub dwóch szefowie ujawniają się swoim współpracownikom i nagradzają najlepszych. Reality Show realizowano także w USA, Australii, Niemczech, Francji i Hiszpanii.

Czy wy odważylibyście się zmierzyć incognito ze swoimi podwładnymi podczas typowego dnia pracy?

Dodaj komentarz