Portal wiedzy dla kadry kierowniczej


Zapraszamy na ogólnopolskie forum managerów i specjalistów HR

Zapraszamy na ogólnopolskie forum managerów i specjalistów HR

Już za kilka dni odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży SSC/BPO/ITO w Polsce, czyli konferencja „HR w Centrach Usług Biznesowych i IT”. W Krakowie eksperci HR będą debatować nad przyszłością i trendami w zarządzaniu personelem w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.

„HR w Centrach Usług Biznesowych i IT” to ogólnopolskie forum managerów i kluczowych specjalistów pracujących na co dzień w organizacjach z branży Shared Service Centers oraz Business Process Outsourcing i IT Outsourcing. W tym roku odbędzie się druga edycja tego wydarzenia, która potrwa od 15 do 16 października. Miejsce spotkania nie jest przypadkowe: Kraków od pewnego czasu jest liderem w Europie pod względem atrakcyjności inwestowania w centra usług biznesowych. To tu znajduje się ponad 100 firm z sektora SSC/BPO/ITO.

Konferencja jest innowacyjną inicjatywą poświęcona wyłącznie zagadnieniom Human Resources, które dotyczą sektora nowoczesnych centrów usług biznesowych. Organizator – Advisory Group TEST Human Resources – stawia na integracje tego środowiska i wymianę opinii w kameralnym gronie – uczestnikami spotkania są tylko fachowcy i praktycy branżowi. Podkreśla to hasło: „Merytoryka, nie sprzedaż”, co oznacza, że w trakcie wydarzenia będą prezentowane wyłącznie specjalistyczne wystąpienia i dyskusje eksperckie, a nie akcje marketingowe i prezentacje handlowe. Forma konferencji zapewnia atrakcyjną wymianę doświadczeń i wiedzy poprzez zróżnicowane wystąpienia – od polemik managerskich, przez case study, dyskusje i moderowane prace w podgrupach.

Od 15 do 16 października warto udać się do krakowskiego hotelu Holiday Inn, by dowiedzieć się więcej o nowoczesnym zarządzaniu personelem w centrach usług biznesowych. Obowiązuje rejestracja uczestników. Zapisy oraz szczegółowy program znajdują się na stronie konferencji: www.hrwcentrach.pl

Organizatorem wydarzenia jest krakowska firma konsultingowa Advisory Group TEST Human Resources, która prowadzi procesy rekrutacyjne w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach, a także zajmuje się doradztwem personalnym i wsparciem nowoczesnego biznesu poprzez budowanie systemów wynagrodzeń i wydawaniem wielobranżowych Raportów Płacowych.

Dodaj komentarz