Portal wiedzy dla kadry kierowniczej


Jak konferencja biznesowa to tylko w Centrum Kongresowym Ossa

Jak konferencja biznesowa to tylko w Centrum Kongresowym Ossa

Trudno wyobrazić sobie nowoczesne przedsiębiorstwo, które ogranicza się jedynie do działań bezpośrednio wynikających z profilu firmy. Coraz więcej podmiotów decyduje się nie tylko na udział w różnego rodzaju biznesowych i specjalistycznych konferencjach, ale również na ich organizację. Nic więc dziwnego, że coraz bogatsza jest oferta hotelowo-kongresowa skierowana właśnie do takich organizacji. Ich rosnąca ilość nie zawsze jednak wiąże się z jakością usług. Wybierając miejsce, w którym zorganizować chcemy konferencję, koniecznie brać trzeba pod uwagę zarówno samą ofertę, która dostosowana powinna być do potrzeb, jak i doświadczenie. Tylko pełen profesjonalizm gwarantuje bowiem zadowolenie organizatorów.

Doskonałe zaplecze konferencyjne oferuje na przykład Centrum Konferencyjne Ossa, które znajduje się w miejscowości Ossa położonej w pobliżu Mińska Mazowieckiego. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Centrum dysponuje bowiem aż 30 odpowiednio wyposażonymi salami. Największe Audytorium Maksimum jest w stanie zmieścić nawet do 1600 osób. Nieco mniejsze Sala Kongresowa, która przeznaczona jest maksymalnie na 700 osób, i Sala Amfiteatralna, w której zmieści się nawet 600 osób. Jeśli jednak chcemy zorganizować spotkanie bardziej kameralne, Centrum Kongresowe Ossa dysponuje szeregiem pomieszczeń, które zmieszczą od kilkunastu do kilkudziesięciu osób, ze stylową Biblioteką na 20 osób na czele. A wszystko to połączone z komfortowym zapleczem hotelowym, które obejmuje 522 pokojów i apartamentów, a także restaurację, w której zmieści się nawet dla 1000 gości. Do dyspozycji odwiedzających jest też parking na 800 samochodów oraz dwa lądowiska dla helikopterów.

Hotel Ossa Congress & Spa

Hotel Ossa Congress & Spa

Tak bogate zaplecze sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający organizator, znajdzie tu coś dla siebie. Dodatkową zaletą Centrum Kongresowego Ossa jest doświadczenie i szeroki zakres usług dodatkowych, które obejmuje również pomoc w organizacji kongresów, sympozjów medycznych i eventów biznesowych, w tym opieka dedykowanego menadżera, rejestracja uczestników online, zgłaszanie referatów i abstraktów online, zakwaterowanie uczestników, obsługa techniczną wydarzenia, a nawet projektowanie i druk materiałów reklamowych i użytkowych, tłumaczenia symultaniczne, transport oraz obsługa logistyczna.

Kompleks hotelowy Ossa Spa & Wellness dysponuje też przestrzenią rekreacyjno-wypoczynkową o łącznej powierzchni 23 hektarów i wieloma atrakcjami, które pozwolą odpocząć po wyczerpujących obradach.

Dodaj komentarz