Portal wiedzy dla kadry kierowniczej


100 sprawdzonych sposobów motywowania siebie

100 sprawdzonych sposobów motywowania siebie

Objęcie stanowiska menedżerskiego nie zwalania nas z obowiązku doszkalania się – wręcz przeciwnie. Taka pozycja wymaga od nas ciągłego poszerzania swoich kompetencji, poznawania nowych trendów i pracy nad własną osobą. Możemy zarówno brać udział w szkoleniach, seminariach, ale również naukę poprzez specjalistyczne lektury.

Jedną z ciekawszych pozycji, która ostatnio ukazała się na rynku jest 100 sposobów motywowania siebie Stevie’go Chandlera.

Autor, mistrz motywowania, przedstawia w swojej książce 100 skutecznych sposobów, które pozwolą wprowadzić wiele zmian zarówno w działaniu, jak i myśleniu. Są to sposoby o tyle skuteczne, że zostały wypróbowane, podczas wielu seminariów, tych publicznych, jak i w korporacjach.

Książka pozwala stworzyć siebie na nowo, zbudować plan działania, który będzie realny do wprowadzenia go w życie. Dzięki poradom zawartym w lekturze, czytelnikowi łatwiej będzie stworzyć i prowadzić przedsiębiorstwo według własnej wizji.

Chandler pokazuje także, jak negatywnie wpływają na nas nasze nawyki, które przeszkadzają nam w osiągnięciu celu. Również negatywne myślenie, brak wiary w siebie, hamują nas przed realizacją własnych pomysłów, celów i marzeń. Autor radzi, co zrobić, aby pracując jako menedżer nie popaść w rutynę, a zarządzając zespołem zawsze mieć głowę pełną pomysłów i dobrze dysponować cennym czasem.

 

Dodaj komentarz