Portal wiedzy dla kadry kierowniczej


XVIII Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo

XVIII Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo

Kongres Kadry to największe wydarzenie w branży HR odbywające się w Polsce od 8 lat, które gromadzi tysiące uczestników: menedżerów, prezesów, kierowników, dyrektorów i innych osób zarządzających zasobami ludzkimi. W trakcie imprezy można liczyć na wiele interesujących wystąpień światowej sławy ekspertów. To także wspaniała okazja do wymiany doświadczeń oraz wiedzy między kierownikami zarządzających ludźmi w firmie.

Wydarzeniem towarzyszącym Kongresowi będzie bezpłatna wystawa dostawców usług dla HR i firm szkoleniowych, czyli Expo Kadry. W dniach 21-23 października b.r. w Warszawie będzie się można zapoznać się z ofertą wystawców z całej Polski, a także wziąć udział w inspirujących wykładach oraz konkursach zorganizowanych przez prezentujące się firmy.

Expo Kadry swą obecnością zaszczycą m.in.: wicepremier, profesor Jerzy Hausner oraz znany trener i mentor Jacek Walkiewicz.

Udział w Expo Kadry jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Aby zostać uczestnikiem tego wydarzenia, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz. Szczegółowe informacje na stronie internetowej http://expo.kongreskadry.pl.

Dodaj komentarz